вівторок, 28 листопада 2017 р.

День пам'яті жертв голодомору

День пам'яті жертв голодоморуЩорічно, в четверту суботу листопада в Україні відзначається День пам'яті жертв голодомору.Щохвилини з вересня 1932 року по липень 1933-го помирали щонайменше 17 осіб, щогодини - більше 1000, щодня - понад 24 тисячі. За десять місяців Україна втратила майже чверть свого населення. В голодомор, за оцінками дослідників, померло від 7 до 10 мільйонів чоловік. Голодне лихоліття найбільше вразило дітей. Третина всіх померлих від голоду - діти.

Виставка- пам'ять"Свiчка плакала в скорботi"

Прошу, у серці запаліть
Скорботи полум'я священне
та крізь століття пронесіть
Сльозу безвинно убієнних!
                        Наталка Тривайло




понеділок, 27 листопада 2017 р.

Кiмната вiдродження

«Я до тебе, мій краю, моя Батьківщино, незрадливу любов крізь життя пронесу»

Як не любить той край, де вперше ти побачив
Солодкий дивний світ, що звав життям,
Де вперше став ходить і квіткою неначе
В його теплі зростав і усміхався квітам.
 (В. Бичко)
 Любов до рідного краю, до землі, до людейщо її заселяють, є спільною турботою про те, щоб він був багатшим, красивішим, культурнішим. Для того потрібно добре знати його історію, природу, економіку, етнографію і культуру. Тому одним із пріоритетних напрямків роботи бібліотек  є краєзнавча робота.
Сьогодні, в час духовного відродження України, значно збільшився інтерес читачів до її історичного минулого, зростає роль краєзнавства, зокрема його культурно-мистецьких, літературних напрямів. Саме бібліотека формує особистість на ґрунті історії, культури, традицій народу.

понеділок, 13 листопада 2017 р.

9 листопада день української писемності та мови

"Будь українцем!Читай, пиши ,розмовляй  українською"
В Динiвецькому НВК ми провели тиждень української мови. Брали участь всi учнi з 1го по 11го класу.Учнi 11го класу писали радiодиктант до дня української писемностi.Учнi  1-4 класiв малювали стендгазети Будь українцем!.Tакож був проведений виховний захід Спiлкуймось  українською. 






Про бiблiотеку

Читальний зал
Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «притулок мудрості», «аптека для душі». В. Сухомлинський












  • "Читання - це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе" - В.Сухомлинський